Witamy
O nas
Kosmetyki
© by Laser Studio Beauty Center
Kontakt
Cennik
Laser Studio Centrum Urody Southampton
413 Shirley Road
Southampton
SO15 3JD
tel. 02381 78 05 04
O2: 078 49 240 428
jezyk polski Bielenda
Salon Kosmetyczny Laser Studio w Southampton - Shirley pracuje na bazie ekskluzywnych kosmetyków firmy "Bielenda".Profesionalne serie kierowane tylko do salonów urody bezpieczne, nowoczesne skuteczne i zawsze najwyższej jakości.
BIO-MEL
WSKAZANIA DO ZABIEGU
Plamy pigmentacyjne: posłoneczne, hormonalne, soczewicowate, starcze, pozapalne, redukcja przebarwień powstałych na wskutek działania substancji fitotoksycznych lub fotoalergizujących znajdujących się w lekach i kosmetykach, wspomaganie intensywnych wybielających kuracji medycznych i podtrzymywanie ich efektów (laseroterapia, Cosmelan), cera szara, zmęczona, dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku

DZIAŁANIE
Rozjaśnienie i rozświetlenie skóry , równomierne rozmieszczenie melaniny w naskórku, rozjaśnienie przebarwień bez podrażnień i odbarwień zdrowego naskórka, wzmocnienie funkcji ochronnych skóry przed ekspozycją na ultrafiolet, ujednolicenie kolorytu naskórka, wygładzenie i poprawa nawilżenia

ZALECENIA
Ograniczenie ekspozycji na słońce podczas kuracji i po niej. Proponowana seria to 6-8 zabiegów raz w tygodniu, dla podtrzymania efektów 1 zabieg raz w miesiącu
PROPONOWANY SCHEMAT ZABIEGU

I FAZA
DEMAKIJAŻ
Wykonujemy demakijaż oczu i ust, tonizujemy skórę objętą zabiegiem.

FAZA

DELIKATNE OCZYSZCZANIE

Odpowiednio dobrany do rodzaju skóry peeling nanosimy na okolicę objętą zabiegiem, następnie zmywamy letnią wodą i osuszamy skórę, tonizujemy.

FAZA ODNOWA I RELAKS

Na oczyszczoną skórę aplikujemy serum wybielające. Serum delikatnie wmasowujemy w skórę, lub w celu wzmocnienia efektów wprowadzamy za pomocą wybranej aparatury (np. ultradźwięków).

FAZA ZABIEG
Po aplikacji serum nakładamy wybielającą maskę algową na twarz i szyję, pozostawiamy na 20 minut. Po usunięciu maski algowej nakładamy intensywnie wybielającą maseczkę kremową. Pozostawiamy na 15 minut, a następnie zmywamy wodą.

V FAZA
PIELĘGNACJA
Po usunięciu maseczki tonizujemy skórę. Na okolicę oczu aplikujemy nanowypełniacz zmarszczek pod oczy lub krem pod oczy. Na okolicę twarzy, szyi i dekoltu nanosimy krem ochronny do twarzy SPF 50, nie zmywamy.

VI FAZA
RECEPTA NA URODĘ

PROFESJONALNA PIELĘGNACJA DOMOWA –HOME CAREHOME CARE Krem ochronny do twarzy SPF 50

Zabieg Bio-mel
w naszym salonie w Southampton wykonują: Agnieszka, Olga i Kinga. Na wszelkie pytania dotyczące zabiegu odpowiemy telefonicznie lub bezporednio w Laser Studio Beauty Center przy Shirley Rd w Southampton. Ceny zabiegów poznać można w zakładce "Cennik". Serdecznie zapraszamytek
POLECAMY
ZABIEG WYBIELAJĄCY I REDUKUJĄCY PRZEBARWIENIA
Bony!
Bony rabatowe Bony rabatowe
W naszym salonie dostępne są w cenie £20 bony upoważniające do 20% zniżki na 10 dowolnych zabiegów. Jest to oferta skierowana dla osób często korzystających z usług Laser Studio Beauty Salon i chcących w znacznym stopniu obniżyć ich koszt lub może być miłym prezentem dla bliskich.
Gift Card
Z myślą o naszych klientach wprowadziliśmy do sprzedaży bony upominkowe.
Bony upominkowe
Podaruj relaks, odprężenie i regenerację osobie, której chcesz sprawić prawdziwą przyjemność.
O bony prosimy pytać Marzenę lub Agnieszkę, które także mogą pomóc i doradzić w doborze zabiegów.