Witamy
O nas
Kosmetyki
© by Laser Studio Beauty Center
Kontakt
Cennik
Laser Studio Centrum Urody Southampton
413 Shirley Road
Southampton
SO15 3JD
tel. 02381 78 05 04
O2: 078 49 240 428
jezyk polski
Depilacja IPL (fotoepilacja)Edytuj tekst
Zabiegi trwałej redukcji owłosienia ( epilacja ) zazwyczaj kojarzone są ze stosowaniem lasera. Właśnie dlatego powszechne jest przekonanie, że IPL także zaliczany jest do tej grupy (depilacja laserem) . Pomimo iż zasada działania obu technik jest podobna, to usuwanie włosów metodą IPL dla wielu osób okazuje się o wiele bardziej wskazane.
Dlaczego?

Sprawdźmy na czym polega różnica pomiędzy depilacją laserową i IPL!

Różnice w sposobie działania

Fotodepilacja (epilacja) polega na niszczeniu cebulki włosowej przy pomocy wiązki określonego światła emitowanego przez głowicę urządzenia. Aparaty do depilacji tworzą dokładnie taką wiązkę promieniowania, by oddziaływała tylko na barwnik znajdujący się w naszych włosach – rozgrzewała go do tego stopnia, aż cała cebulka ulegnie zniszczeniu bez ryzyka uszkodzenia otaczającej ją skóry. Zjawisko to nazywamy selektywną fototermolizą – urządzenie dokładnie wie co ma niszczyć. Niezwykle istotne są także przerwy pomiędzy impulsami IPL, emitowanymi do cebulki włosowej. Odpowiednie ustawienie aparatu pozwala skórze pozbyć się minimum 50% energii po każdym strzale. Dzięki temu depilacja IPL jest tak bezpieczna – unikamy przegrzania tkanek i tym samym poparzenia skóry. IPL czyli z angielskiego - intensywne pulsacyjne źródo światła w przeciwieństwie do lasera emituje całą wiązkę promieni o różnej długości fali. Możemy dotrzeć na różne głębokości skóry. W Laser Studio Beauty Center stosujemy aparaty łączące światło IPL z działaniem fal radiowych (RF) dzięki czemu nie jesteśmy ograniczeni do usuwania tylko ciemnych włosów przy jasnej karnacji, co niestety jest częstym problemem w przypadku stosowania laserów. Kolejną różnicą jest czas i sposób przeprowadzania zabiegu. Depilacja laserem z tego powodu, że do każdego włoska musimy strzelać oddzielnie, pochłania bardzo dużo czasu. Pozbywając się włosów przy pomocy IPL naświetlamy znacznie większe obszary skóry (w naszych aparatach ok. 7,5 cm2), dzięki czemu zdecydowanie skracamy zabieg. Pojedyncze strzały lasera często wywołują nieprzyjemne odczucia, a w wielu przypadkach nawet ból. Po serii zabiegów laserowych skóra często wymaga takiej pielęgnacji jak po poparzeniu. Nasze aparaty IPL oddziałują całą wiązką promieni, co znacznie ogranicza, a najczęściej nawet całkowicie eliminuje uczucie dyskomfortu. Ze względu na mniej inwazyjne działanie IPL pozwala również ograniczyć do minimum podrażnienia po zabiegu. Dlatego metoda ta idealnie sprawdza się u osób ze skłonnością do podrażnień, pękania naczynek i wrastania włosów.

Ostatecznym argumentem dla wszystkich, którzy nie są jeszcze przekonani o wyższości depilacji metodą IPL nad laserem są kwestie ekonomiczne. Seria zabiegów wykonywanych przy pomocy IPL jest nawet kilka razy tańsza niż podobna seria w gabinetach pracujących na tradycyjnych laserach. W Laser Studio Beauty Center cena zabiegu wykonywanego na wybranej części ciała (np. obie nogi) kształtuje się na poziomie Ł49 ale dokładny cennik można zobaczyć w zakładce „
Cennik”. W naszym salonie zabiegi depilacji IPL wykonuje Marzena lub Agnieszka które też chętnie udzielą wszelkich informacji na ten temat telefonicznie lub
bezpośrednio w naszym salonie w Southampton Shirley.
Przed pierwszym zabiegiem wykonujemy test na wrażliwość skóry na światło.
Ipl Ipl Ipl Ipl Bielenda
Salon Kosmetyczny Laser Studio w Southampton - Shirley pracuje na bazie ekskluzywnych kosmetyków firmy "Bielenda".Profesionalne serie kierowane tylko do salonów urody bezpieczne, nowoczesne skuteczne i zawsze najwyższej jakości.
POLECAMY
POLECAMY
Bony!
Bony rabatowe Bony rabatowe
W naszym salonie dostępne są w cenie £20 bony upoważniające do 20% zniżki na 10 dowolnych zabiegów. Jest to oferta skierowana dla osób często korzystających z usług Laser Studio Beauty Salon i chcących w znacznym stopniu obniżyć ich koszt lub może być miłym prezentem dla bliskich.
Gift Card
Z myślą o naszych klientach wprowadziliśmy do sprzedaży bony upominkowe.
Bony upominkowe
Podaruj relaks, odprężenie i regenerację osobie, której chcesz sprawić prawdziwą przyjemność.
O bony prosimy pytać Marzenę lub Agnieszkę, które także mogą pomóc i doradzić w doborze zabiegów.