Witamy
O nas
Kosmetyki
© by Laser Studio Beauty Center
Kontakt
Cennik
Laser Studio Centrum Urody Southampton
413 Shirley Road
Southampton
SO15 3JD
tel. 02381 78 05 04
O2: 078 49 240 428
jezyk polski Bielenda
Salon Kosmetyczny Laser Studio w Southampton - Shirley pracuje na bazie ekskluzywnych kosmetyków firmy "Bielenda".Profesionalne serie kierowane tylko do salonów urody bezpieczne, nowoczesne skuteczne i zawsze najwyższej jakości.
POLECAMY
POLECAMY
Bony!
Bony rabatowe Bony rabatowe
W naszym salonie dostępne są w cenie £20 bony upoważniające do 20% zniżki na 10 dowolnych zabiegów. Jest to oferta skierowana dla osób często korzystających z usług Laser Studio Beauty Salon i chcących w znacznym stopniu obniżyć ich koszt lub może być miłym prezentem dla bliskich.
Gift Card
Z myślą o naszych klientach wprowadziliśmy do sprzedaży bony upominkowe.
Bony upominkowe
Podaruj relaks, odprężenie i regenerację osobie, której chcesz sprawić prawdziwą przyjemność.
Urządzenie Derma Pen pozwala nam na wprowadzenie substancji czynnych w głąb skóry. Zasada dzialania opiera się na automatycznym nakłuwaniu skóry przy pomocy ruchomych igieł. Zabieg wykonany przy użyciu Derma Pen jest zdecydowanie bardziej skuteczny a precyzja urządzenia jest nieporównywalnie większa niż w tradycyjnych metodach mezoterapii stosowanych przez inne salony w Southampton. Derma Pen nakłuwa skórę pionowo minimalizując efekty przypadkowego uszkodzenia. Zastosowanie Derma Pen daje znakomite rezultaty już po pierwszym użyciu. Zabiegi mezoterapii z wykorzystaniem Derma Pen są skuteczne w redukcji zmarszczek oraz redukcji blizn i rozstępów. Pozwalają uzyskać zwiększenie napięcia, ujędrnienia, a w konsekwencji uniesienia i rozjaśnienia leczonych partii skóry. Najbardziej rewolucyjnym aspektem Derma Pen jest jego zdolność do działania, jako "urządzenie do infuzji skórnej”, co oznacza, że w leczeniu stosuje się mieszankę aktywnych składników, które wnikają w głąb skóry kanalikami wytworzonymi przez mikroigły. Zabieg z zastosowaniem Derma Pen pozwala uzyskać wyjątkowo efektywne wchłanianie użytych mezokoktajli (stosowanych w tradycyjnej mezoterapii) co jest jego podstawową zaletą.
Derma Pen
Mechanizm działania:

stymulacja produkcji kolagenu i elastyny;
stymulacja fibroblastów poprzez działanie czynników wzrostu pochodzenia płytkowego
poprawa gęstości i elastyczności skóry.


Zalety stosowania Derma Pen


dokladna kontrola głębokości iniekcji
większy komfort zabiegu dla pacjenta w porównaniu z tradycyjnymi metodami mezoterapii
krótszy czas rekonwalescencji ( niż w przypadku tradycyjnej mezoterapii)
sterylność zabiegu (wymienne, jednorazowe mikroigły)
Schemat terapii

Zabieg będzie trwał od 30 do 60 min(+15 min konsultacji). Podczas zabiegu wykonywane są specjalne mikronakłucia, które stymulują do regeneracji oraz pozwalają na wprowadzenie w głąb skóry substancji czynnych. Zabieg jest wykonywany jednorazową głowicą wyposażoną w 12 sterylnych, tytanowych, cienkich jak włos mikroigieł. Jednocześnie podczas zabiegu wprowadzane są preparaty o właściwościach nawilżających, odżywczych, napinających.

Czy zabieg jest bolesny?

Funkcja automatycznego nakłuwania skóry zastosowana w Derma Pen zwiększa efektywność zabiegów poprzez podniesienie stopnia przenikania substancji czynnych w skórę, jednocześnie redukując do minimum ból i dyskomfort pacjentów.

Możemy odczuwać dyskomfort w obszarze podanym zabiegowi. Jego częstotliwość oraz nasilenie będzie się sukcesywnie zmniejszać z każdym dniem.

Bezpośrednio po zabiegu odczuwane są lekkie swędzenia i krótkotrwałe pieczenia. W ciągu następnych kilku dni widoczne może być zaczerwienienie i obrzęk na obszarze poddanym zabiegowi. Skóra będzie lekko bolesna i tkliwa. Stan ten jest normalną reakcją organizmu na zabieg, nie wymaga specjalnej troski i ustępuje samoistnie.
Mogą wystąpić także drobne krwiaki, jak po każdym nakłuciu skóry.

Kiedy staje się widoczny i jak długo utrzymuje się efekt?

Efekty widoczne są przeważnie po drugim lub trzecim zabiegu w cyklu, choć czasem widać je już za pierwszym razem. Pełen efekt zobaczymy w ciągu miesiąca po ostatnim zabiegu w cyklu.

Reakcja organizmu na zabieg jest zróżnicowana i indywidualna.

Zapraszamy do polskiego salonu Laser Studio Beauty Center na zabiegi mezoterapii Derma Pen wykonywane przez Agnieszkę. Na wszelkie pytania dotyczące mezoterapii odpowiemy chętnie w języku polskim przez telefon lub w naszym gabinecie w Southampton – Shirley.
O bony prosimy pytać Marzenę lub Agnieszkę, które także mogą pomóc i doradzić w doborze zabiegów.