Witamy
O nas
Kosmetyki
Masaż
Masaż to temat rzeka. Jedni wybierają ma- saż rozluźniający i traktują go jako formę relaksu, inni przeżywają katusze podczas masażu odchudzającego. Jedno jest pewne: jeśli jesteś osobą aktywną fizycznie,mieszkasz w Southampton - na pewno warto raz na jakiś czas wybrać się do nas na masaż z prawdziwego zdarzenia.

Jaki rodzaj masażu wybrać w Laser Studio?
© by Laser Studio Beauty Center
Kontakt
Cennik
Laser Studio Centrum Urody Southampton
413 Shirley Road
Southampton
SO15 3JD
tel. 02381 78 05 04
O2: 078 49 240 428
jezyk polski
Masaż sportowy
Zależnie od potrzeb masaż sportowy jest stosowany przed treningami lub po treningach oraz po znaczącym wysiłku fizycznym. Techniki stosowane w tym masażu dobieramy w zależności od płci, budowy ciała i rodzaju wysiłku.

Drenaż limfatyczny
Masaż ten polega na mechanicznym przepchnięciu limfy z mięśni i tkanek podskórnych do węzłów chłonnych. Wskazaniem są urazy stawów z obrzękiem, inne schorzenia gdzie występuje gromadzenie limfy, oraz mastektomia . Drenaż limfatyczny jest także stosowany jako jeden z elementów terapii odchudzającej.

Masaż klasyczny relaksacyjny
Wywołuje w naszym ciele wiele zmian o charakterze ogólnym i odruchowym. Głównie zwiększa szybkość przepływu krwi, co znacznie przyśpiesza regenerację powysiłkową. Udrożnienie wielu dodatkowych naczyń włosowatych wpływa na bardziej wydjną i lżejszą pracę serca. Ponadto, działając odruchowo, reguluje działanie wszystkich narządów wewnętrznych, co sprawia, że cały organizm zmierza do normalizacji swoich czynności.

Masaż w naszym salonie w Southampton wykonują: Agnieszka, Olga i Kinga. Na wszelkie pytania dotyczące masażu chętnie odpowiemy telefonicznie lub bezporednio w Laser Studio Beauty Cente przy Shirley Rd w Southampton. Ceny zabiegów poznać można w zakładce "Cennik". Serdecznie zapraszamy.


Masaż kamieniami

Indyjski Masaż Głowy
masaż Bielenda
Salon Kosmetyczny Laser Studio w Southampton - Shirley pracuje na bazie ekskluzywnych kosmetyków firmy "Bielenda".Profesionalne serie kierowane tylko do salonów urody bezpieczne, nowoczesne skuteczne i zawsze najwyższej jakości.
POLECAMY
POLECAMY
Bony!
Bony rabatowe Bony rabatowe
W naszym salonie dostępne są w cenie £20 bony upoważniające do 20% zniżki na 10 dowolnych zabiegów. Jest to oferta skierowana dla osób często korzystających z usług Laser Studio Beauty Salon i chcących w znacznym stopniu obniżyć ich koszt lub może być miłym prezentem dla bliskich.
Gift Card
Z myślą o naszych klientach wprowadziliśmy do sprzedaży bony upominkowe.
Bony upominkowe
Podaruj relaks, odprężenie i regenerację osobie, której chcesz sprawić prawdziwą przyjemność.
O bony prosimy pytać Marzenę lub Agnieszkę, które także mogą pomóc i doradzić w doborze zabiegów.