Witamy
O nas
Kosmetyki
© by Laser Studio Beauty Center
Kontakt
Cennik
Laser Studio Centrum Urody Southampton
413 Shirley Road
Southampton
SO15 3JD
tel. 02381 78 05 04
O2: 078 49 240 428
jezyk polski
Od bardzo dawna ludzie przypisują kamieniom lecznicze działanie, które ugruntowano naukowymi dowodami. Kamienie pochodzenia wulkanicznego, z racji swoich znakomitych właściwości przewodzenia wysokich i niskich temperatur, wywierają dobroczynny wpływ na cały organizm. Dlatego z tak dużym powodzeniem znalazły zastosowanie w kosmetyce i rehabilitacji. Masaż ciepłymi kamieniami wybranych miejsc ciała polega na przekazywaniu energii zgromadzonej w kamieniach bazaltowych i półszlachetnych na nasze ciało, ma działanie witalizujące, lecznicze, doskonale likwiduje wszelkie napięcia i bóle mięśni, oddziałuje na cały organizm, stanowiąc wsparcie dla każdego rodzaju skóry. Masaż ten łączy w sobie elementy termoterapii, drenażu, akupresury i aromaterapii.
Masaż gorącymi kamieniami
Kamienie różnią się nie tylko odmiennym działaniem na ciało człowieka, ale również temperaturą w jakiej są wykorzystywane a ta waha się między 0 a 75 C. Ciało masujemy specjalnie wyselekcjonowanymi kamieniami bazaltowymi, które poprzez wieloletnia naturalną obróbkę falami morskimi nabrały kształtów odpowiednich do celów terapeutycznych. Do masażu całego ciała potrzebny jest zestaw około 40-50 kamieni różnych form i wielkości. Duża pojemność cieplna pozwala na bardzo głębokie nagrzewanie lub chłodzenie tkanek. W wyniku oddziaływania odruchowego dochodzi do podniesienia temperatury okolic masowanych i wtórnego rozszerzenia naczyń krwionośnych. Reakcja ta wpływa tym samym na ogólne rozluźnienie.

Odpowiedni nastrój, zastosowanie olejków eterycznych oraz specjalnie dobrana muzyka wpływa kojąco i rozluźniająco. Wraz z wchodzeniem ciała w stan relaksu różnica między temperaturą ciała i kamieni staje się mniej odczuwalna.
Masaż gorącymi kamieniami jest zabiegiem relaksacyjnym i regenerującym ciało:
- ogólnie rozluźnia
- poprawia elastyczność i jędrność skóry
- zwiększa zdolność mięśni do pracy, regeneruje mięśnie po wysiłku fizycznym
- podnosi podstawową przemianę materii
- pomaga w walce z cellulitem
- ułatwia odpływ krwi żylnej i limfy zmniejszając opór w tętnicach i poprawia pracę serca
- łagodzi objawy stresu i ułatwia zasypianie
- działa przeciwzapalnie i przeciwbólowo

Masaż kamieniami przeznaczony jest dla osób zdrowych. Do przeciwwskazań należą: ciąża, niewydolność serca, zaburzenia czucia, stany gorączkowe.

Nasze terapeutki są jednymi z najlepiej przygotowanych i wykonujących masaż gorącymi kamieniami w Southampton dlatego liczyć można na pełną satysfakcję i zadowolenie z zabiegu.

Masaż kamieniami w naszym salonie w Southampton wykonują: Agnieszka, Olga i Kinga. Na wszelkie pytania dotyczące masażu chętnie odpowiemy telefonicznie lub bezporednio w Laser Studio Beauty Center przy Shirley Rd w Southampton. Ceny zabiegów poznać można w zakładce "Cennik". Serdecznie zapraszamy.
Jess - masaż kamieniami Jess - masaż kamieniami Jess - masaż kamieniami masaż kamieniami masaż kamieniami masaż kamieniami masaż kamieniami - salon w Southampton masaż kamieniami - salon w Southampton masaż kamieniami - salon w Southampton Bielenda
Salon Kosmetyczny Laser Studio w Southampton - Shirley pracuje na bazie ekskluzywnych kosmetyków firmy "Bielenda".Profesionalne serie kierowane tylko do salonów urody bezpieczne, nowoczesne skuteczne i zawsze najwyższej jakości.
POLECAMY
POLECAMY
Bony!
Bony rabatowe Bony rabatowe
W naszym salonie dostępne są w cenie £20 bony upoważniające do 20% zniżki na 10 dowolnych zabiegów. Jest to oferta skierowana dla osób często korzystających z usług Laser Studio Beauty Salon i chcących w znacznym stopniu obniżyć ich koszt lub może być miłym prezentem dla bliskich.
Gift Card
Z myślą o naszych klientach wprowadziliśmy do sprzedaży bony upominkowe.
Bony upominkowe
Podaruj relaks, odprężenie i regenerację osobie, której chcesz sprawić prawdziwą przyjemność.
O bony prosimy pytać Marzenę lub Agnieszkę, które także mogą pomóc i doradzić w doborze zabiegów.