Witamy
O nas
Kosmetyki
© by Laser Studio Beauty Center
Kontakt
Cennik
Laser Studio Centrum Urody Southampton
413 Shirley Road
Southampton
SO15 3JD
tel. 02381 78 05 04
O2: 078 49 240 428
jezyk polski
OPALANIE NATRYSKOWE

1 Profesionalna obsługa
2 Renomowany sprzęt firmy SU-Do
3 Przestronna kabina
4 Kosmetyki do opalania St Tropez
Najlepsze opalanie natryskowe w Southampton
Bielenda
Salon Kosmetyczny Laser Studio w Southampton - Shirley pracuje na bazie ekskluzywnych kosmetyków firmy "Bielenda".Profesionalne serie kierowane tylko do salonów urody bezpieczne, nowoczesne skuteczne i zawsze najwyższej jakości.
POLECAMY
POLECAMY
Bony!
Bony rabatowe Bony rabatowe
W naszym salonie dostępne są w cenie £20 bony upoważniające do 20% zniżki na 10 dowolnych zabiegów. Jest to oferta skierowana dla osób często korzystających z usług Laser Studio Beauty Salon i chcących w znacznym stopniu obniżyć ich koszt lub może być miłym prezentem dla bliskich.
Gift Card
Z myślą o naszych klientach wprowadziliśmy do sprzedaży bony upominkowe.
Bony upominkowe
Podaruj relaks, odprężenie i regenerację osobie, której chcesz sprawić prawdziwą przyjemność.
O bony prosimy pytać Marzenę lub Agnieszkę, które także mogą pomóc i doradzić w doborze zabiegów.
DLACZEGO OPALANIE NATRYSKOWE?

Już jeden zabieg wystarczy, by uzyskać piękną i naturalną opaleniznę. Efekt widoczny jest natychmiast po zakończeniu sesji opalania opalenizna utrzymuje się siedem do dziesięciu dni lub nieco dłużej w przypadku stosowania specialistycznych preparatów nawilżających lub tonizujących.
Opalanie natryskowe doskonale wyrównuje i poprawia barwę skóry a takze tuszuje niedoskonałości, szczególnie popękane naczynka, rozstępy, przebarwienia czy sińce.
Do opalania natryskowego stosujemy preparaty renomowanej firmy St Tropez które stworzone zostały w taki sposób, by oddziaływac pozytywnie na skórę nie wysuszac jej, a nawilżac i uelastyczniac, jednak zachęcamy do częstszego nawilżania ciała po zabiegu, ponieważ dzięki temu dłużej można zachować efekt opalenizny.
Używane przez nas preparaty do opalania natryskowego St Tropez w reakcji ze skórą, nie wydzielają przykrego zapachu jak samoopalacze, ale pozostawiają lekką i przyjemną naturalną woń.
Opalanie natryskowe jest idealną propozycją dla osób w każdym wieku, obu płci i o każdej karnacji, które ze względów medycznych lub estetycznych (np. rodzaj skóry), nie chcą opalać się na słońcu lub w solarium. Nasz gabinet w Southampton wykonuje zabieg oplania natryskowego metodą ręczną, najbardziej precyzyjną, pozwalajacą na pewne korekcje – przyciemnianie lub rozjaśnianie wybranych miejsc.

PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU

Ciało przed zabiegiem powinno byc wydepilowane (kilka dni przed). Bezpośrednio przed lub w dniu opalania natryskowego należy przeprowadzic peeling całego ciała (można to wykonac samodzielnie w domu lub w naszym salonie w Souhampton). Nie wolno używac żadnych środków nawilżających lub natłuszczających takich jak kremy, balsamy, oliwki oraz antyperspirantów i perfum. Polecamy natomiast malowanie paznokci stóp i dłoni, dzięki czemu ochronimy je przed niepożądanym zabarwieniem.
Płyny do opalania mogą delikatnie zabrudzić ubranie - dlatego na zabieg warto przyjść w czarnym lub brązowym i luźnym ubraniu, które nie będzie uciskało ciała. Wszelkie plamy po płynach do opalania natryskowego usuwa zwykłe pranie w standardowych proszkach.

PO ZABIEGU OPALANIA NATRYSKOWEGO

Środki do opalania natryskowego St Tropez przez kilka godzin po wykonaniu zabiegu wchodzą w reakcję ze skórą i sprawiają, że opalenizna się utrwala i wzmacnia, dlatego należy unikać w tym czasie mycia i kąpieli oraz deszczu, by uchronić się od niechcianych zacieków i przebarwień. Po upływie osmiu można się normalnie wykąpać.
Aby efekt opalenizny zachowac jak najdłużej należy nawilżać skórę dosyc często, używając preparatów wskazanych przez kosmetyczkę. Osoby stosujące opalanie natryskowe nie powinny kąpac sie w basenie z chlorowana wodą, stosowac peelingów oraz kwasów.

CZAS TRWANIA ZABIEGU OPALANIA NATRYSKOWEGO

Zabieg opalania natryskowego trwa okolo 30 minut (wliczając przebieranie się, przygotowanie natrysk i suszenie)

Zapraszamy do Laser Studio Beauty Center na zabiegi opalania natryskowego wykonywane przez Kingę, Olgę lub Agnieszkę. Ceny zabiegów oraz czas wykonywania można odnaleźć w zakładce
„Cennik”. Na wszelkie pytania dotyczące opalania odpowiemy chętnie w języku polskim przez telefon lub w naszym gabinecie w Southampton – Shirley.