Witamy
O nas
Kosmetyki
© by Laser Studio Beauty Center
Kontakt
Cennik
Laser Studio Centrum Urody Southampton
413 Shirley Road
Southampton
SO15 3JD
tel. 02381 78 05 04
O2: 078 49 240 428
jezyk polski
Jeśli skóra dłoni lub stóp jest:
- nadmiernie wysuszona
-szorstka w dotyku
-porowata i twarda
-coraz mniej elastyczna
To czas na parafinowanie!


Osoby borykające się z suchym i popękanym naskórkiem na dłoniach, mogą teraz odetchnąć. Chociaż parafina sama w sobie skóry nie nawilża, po aplikacji tworzy na jej powierzchni warstwę ochronną, która zatrzymuje w niej wilgoć. Zaletą parafiny jest długie utrzymywanie ciepła, które sprawia że pory się otwierają, krążenie się usprawnia, a substancje pielęgnacyjne zawarte w środkach kosmetycznych są wchłaniane dużo szybciej. Zabieg ten zapewnia nawilżenie, wygładzenie, rozgrzanie i ujędrnienie skóry dłoni oraz uczucie ukojenia. Po zabiegu z wykorzystaniem parafiny natychmiast zobaczymy różnicę. Dłonie staną się miękkie i bardzo gładkie. Efekt tego zabiegu utrzymuje się do kilku dni. Parafinę na dłonie polecamy głównie w porze chłodnej (jesień, zima) ze względu na swoje mocno rozgrzewające działanie oraz przez cały rok osobom wykonującym prace niszczące dłonie.

Zabiegi pielęgnacyjne na dłonie rozpoczynamy od dezynfekcji skóry dłoni. Następnie stosujemy peeling, aby usunąć martwy naskórek. Kolejny etap zabiegu to wmasowanie w dłonie preparatu pielęgnacyjnego, np. mleczka. Następnie zanurzamy dłonie w podgrzanej wcześniej parafinie. Czynność powtarzamy 3-5 razy. Po wyjęciu dłoni z parafiny zakładamy na dłonie rękawiczki foliowe, a następnie rękawiczki frotte i pozostawiamy w cieple na kilkanaście minut. Po upływie zaleconego czasu zdejmujemy rękawiczki frotte i foliowe wraz z zastygniętą parafiną i oczyszczamy dłonie. Przeciwwskazania do zabiegu parafinowego
Zabiegu parafinowego nie należy wykonywać u osób:
chorych na osteoporozę
uczulonych na parafinę
z grzybicą paznokci lub skóry, a także egzemą


Parafinowanie stóp + peeling + masaż
Zabieg parafinowania stóp jest przyjemny, działa regenerująco jak i nawilżająco oraz przynosi ulgę zmęczonym i przeciążonym stopom. Połączony z peelingiem i masażem daje uczucie świeżości, odprężenia i ukojenia po ciężkim dniu. Dzięki substancjom natłuszczającym zawartym w parafinie stopy stają się nawilżone, wygładzone, ujędrnione. Skóra stóp do zabiegu powinna być nieuszkodzona i nienaruszona.
Zapraszamy do naszego salonu na Shirley w Southampton na zabiegi parafinowania dłoni oraz stóp które wykonują Karolina, Anieszka, Kinga lub Olga.
depilacja woskiem depilacja woskiem depilacja woskiem
Zabieg parafinowy na dłonie – manicure, peeling,masaż, parafinowanie
Bielenda
Salon Kosmetyczny Laser Studio w Southampton - Shirley pracuje na bazie ekskluzywnych kosmetyków firmy "Bielenda".Profesionalne serie kierowane tylko do salonów urody bezpieczne, nowoczesne skuteczne i zawsze najwyższej jakości.
POLECAMY
POLECAMY
Bony!
Bony rabatowe Bony rabatowe
W naszym salonie dostępne są w cenie £20 bony upoważniające do 20% zniżki na 10 dowolnych zabiegów. Jest to oferta skierowana dla osób często korzystających z usług Laser Studio Beauty Salon i chcących w znacznym stopniu obniżyć ich koszt lub może być miłym prezentem dla bliskich.
Gift Card
Z myślą o naszych klientach wprowadziliśmy do sprzedaży bony upominkowe.
Bony upominkowe
Podaruj relaks, odprężenie i regenerację osobie, której chcesz sprawić prawdziwą przyjemność.
O bony prosimy pytać Marzenę lub Agnieszkę, które także mogą pomóc i doradzić w doborze zabiegów.