Witamy
O nas
Kosmetyki
© by Laser Studio Beauty Center
Kontakt
Cennik
Laser Studio Centrum Urody Southampton
413 Shirley Road
Southampton
SO15 3JD
tel. 02381 78 05 04
O2: 078 49 240 428
jezyk polski
Stylizacja paznokci

Nie ma na świecie kobiety, która nie chciałaby mieć ładnych paznokci. Dzisiaj każda z nas szczególnie w Southampton ma możliwość aby czynić z własnymi paznokciami przeróżne cuda. Wśród technik które zmienią wygląd naszych paznokci na szczególną uwagę zasługują akryl i żel. Są to główne metody przedłużania paznokci jakie stosujemy w naszym salonie Laser Studio w Shirley. Wykonujemy je na szablonie, naturalnym paznokciu lub na tipsie.Paznokcie
Przedłużanie paznokci metodą żelową

Metoda żelowa ( żel ) daje ogromne możliwości stylizacji paznokci, a jej największą zaletą jest to, że paznokieć żelowy praktycznie nie odbiega wyglądem od naturalnego. Prawidłowo wykonana stylizacja utrzymuje się bez uszczerbku 3-4 tygodnie (naturalny paznokieć rośnie około 0,8 mm na tydzień), oczywiście należy pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji.
Jest to metoda światłoutwardzalna.
Zaletą metody żelowej jest delikatny i naturalny wygląd przedłużanych paznokci tak więc metoda ta jest szczególnie polecana osobom o delikatnym i eleganckim wizerunku, prowadzących spokojny tryb życia (zwłaszcza zawodowego) oraz osobom uczulonym na akryl.Przedłużanie paznokci metodą akrylową

Metoda akrylowa ( akryl ) jest jedną z najpopularniejszych metod przedłużania paznokci. Tak samo jak żel ma swoich zwolenników i przeciwników. Jedyne co na pewno można stwierdzić to fakt iż stwarza większe możliwości niż metoda żelowa.
Akryl ze względu na swoją twardość wspaniale sprawdza się w przypadku paznokci obgryzionych nie tylko jako odpowiednie zamaskowanie defektów płytki, ale również jako metoda pozwalająca oduczyć się dalszego obgryzania. Akryl można również zastosować w przypadku deformacji płytki, w celu zamaskowania nieodpowiedniego kształtu i ukształtowania nowego idealnego paznokcia.Zdobienia farbkami akrylowymi

Nanoszenie wzorów farbkami akrylowymi to wciąż rzadko spotykany i jeszcze mało popularny rodzaj zdobienia. Dzieje się tak głównie dlatego, że uzyskanie przez stylistkę zadowalających efektów wymaga wprawy, zręczności i wrodzonego talentu. Z tego powodu wiele stylistek paznokci nie podejmuje się wprowadzenia takich zdobień do oferty. Tymczasem paznokcie dekorowane farbkami są wyjątkowo efektowne i charakteryzują się specyficznym stylem, jaki trudno uzyskać inną techniką. Ten rodzaj zdobień jest idealny dla osób chcących podkreślić swoją indywidualność.
Akrylowe zdobienia paznokci Zdobienia 3D

Obecnie hitem w Laser Studio jest akryl kolorowy. Dzięki niemu tworzone są niesamowite i niepowtarzalne wzory. Akryl ma konsystencję bardzo plastyczną, co pozwala na wykonywanie przeróżnych wzorów. Takie małe akrylowe cudeńka robią duże wrażenie. Popularność tych zdobień szczególnie wzrasta w okresie wiosenno – letnim oraz w okresie Nowego Roku i Halloween. W zależności od pożądanego efektu, mogą to być zdobienia mniej wypukłe, tworzone bezpośrednio na ukształtowanym wcześniej paznokciu akrylowym lub bardzo wypukłe, wręcz wyrastające z paznokcia.


Paznokcie i zdobienia okolicznościowe (np. ślubne, sylwestrowe)

Na wyjątkowe okazje, jak ten najważniejszy dzień w życiu, zakładamy unikalne kreacje. Jednak odzież, makijaż i fryzura to nie wszystko. Równie istotne są dłonie, dlatego okolicznościowe zdobienia paznokci okażą się w tym przypadku nieodzowną propozycją. Podkreślą rangę wydarzenia, a pamiątkowym fotografiom nadadzą odpowiedniego charakteru.

.Utwardzanie naturalnych paznokci

Polecamy zwłaszcza w przypadku osób, które wolą naturalne paznokcie, mają problem z łamliwością płytki i chciały by wzmocnić paznokieć oraz zabezpieczyć przed urazami typu pęknięcia, złamania oraz rozdwajaniem się płytki.
Odnowa paznokci

Po upływie około trzech tygodni od stylizacji na płytce paznokciowej pojawia się odrost, widoczny pomiędzy fałdą proksymalną skóry, a masą żelową czy akrylową. Ważne jest, aby przestrzeń tą regularnie uzupełniać. Okres, po jakim powinniśmy wykonać dopełnienie jest kwestią indywidualną, uzależniony jest od szybkości wzrostu naturalnej płytki paznokcia.
Należy jednak pamiętać, aby odrost nie przekroczył połowy długości naturalnej płytki paznokcia, ponieważ może to doprowadzić do bolesnych urazów.

Zalety paznokci żelowych i akrylowych

Przedłużone paznokcie atrakcyjniej się prezentują, nie ma konieczności malowania ich co kilka dni, są mocne, trwałe i eleganckie każdego dnia. Paznokcie można uzupełniać co miesiąc, lub decydować się na jedną z wielu możliwości zdobień, wtapiania ozdób, hologramów, kwiatków, motylków itp.
Na przedłużonych paznokciach wykonujemy również zdobienia farbkami akrylowymi.

Zabiegi stylizacji paznokci w naszym salonie w Southampton wykonują Karolina i Olga. Na wszelkie pytania dotyczące paznokci chętnie odpowiemy telefonicznie lub bezporednio w naszym salonie w Southampton - Shirley. Ceny zabiegów poznać można w zakładce "Cennik". Serdecznie zapraszamypaznokcie paznokcie paznokcie paznokcie paznokcie paznokcie Bielenda
Salon Kosmetyczny Laser Studio w Southampton - Shirley pracuje na bazie ekskluzywnych kosmetyków firmy "Bielenda".Profesionalne serie kierowane tylko do salonów urody bezpieczne, nowoczesne skuteczne i zawsze najwyższej jakości.
POLECAMY
POLECAMY
Bony!
Bony rabatowe Bony rabatowe
W naszym salonie dostępne są w cenie £20 bony upoważniające do 20% zniżki na 10 dowolnych zabiegów. Jest to oferta skierowana dla osób często korzystających z usług Laser Studio Beauty Salon i chcących w znacznym stopniu obniżyć ich koszt lub może być miłym prezentem dla bliskich.
Gift Card
Z myślą o naszych klientach wprowadziliśmy do sprzedaży bony upominkowe.
Bony upominkowe
Podaruj relaks, odprężenie i regenerację osobie, której chcesz sprawić prawdziwą przyjemność.
O bony prosimy pytać Marzenę lub Agnieszkę, które także mogą pomóc i doradzić w doborze zabiegów.