Witamy
O nas
Kosmetyki
© by Laser Studio Beauty Center
Kontakt
Cennik
Laser Studio Centrum Urody Southampton
413 Shirley Road
Southampton
SO15 3JD
tel. 02381 78 05 04
O2: 078 49 240 428
jezyk polski Bielenda
Salon Kosmetyczny Laser Studio w Southampton - Shirley pracuje na bazie ekskluzywnych kosmetyków firmy "Bielenda".Profesionalne serie kierowane tylko do salonów urody bezpieczne, nowoczesne skuteczne i zawsze najwyższej jakości.
POLECAMY
POLECAMY
Bony!
Bony rabatowe Bony rabatowe
W naszym salonie dostępne są w cenie £20 bony upoważniające do 20% zniżki na 10 dowolnych zabiegów. Jest to oferta skierowana dla osób często korzystających z usług Laser Studio Beauty Salon i chcących w znacznym stopniu obniżyć ich koszt lub może być miłym prezentem dla bliskich.
Gift Card
Z myślą o naszych klientach wprowadziliśmy do sprzedaży bony upominkowe.
Bony upominkowe
Podaruj relaks, odprężenie i regenerację osobie, której chcesz sprawić prawdziwą przyjemność.
Przekłuwanie uszu
Proponujemy nowoczesny system przekłuwania uszu zgodny z wymaganiami UE. Zabieg wykonujemy pistoletem angielskiej firmy Caflon i firmowymi, jednorazowymi kolczykami, przy użyciu specjalnych wkładów - sztyftów. Kolczyki są wykonane z antyalergicznego tytanu lub PTFE.
Kosmetyczka najpierw dezynfekuje ucho i oznacza pisakiem miejsca na zrobienie dziurek. Następnie do pistoletu wprowadza kolczyk i następuje przestrzelenie ucha kolczykiem.
Do wyboru mamy kilkanaście wzorów kolczyków o różnych kształtach z cyrkonią lub bez. System
Caflon jest bardzo delikatną i praktycznie bezgłośną metodą przekłucia uszu co czyni go idealnym dla dorosłych jak i dla dzieci.
Zalety systemów do przekłuwania uszu Caflon
• Opatentowane instrumenty do przekłuwania wykonane z wysokiej jakości materiałów
• Precyzja
• Bezpieczeństwo, higiena i prostota
• Sterylne, szczelnie zapakowane wkłady zawierające kolczyk i zapinkę
• Duży wybór wspaniałych kolczyków w stylowych wzorach
• Wszystkie kolczyki Caflon są hipoalergiczne
• Odpowiednio osadzone zapinki kolczyka zapewniaja odpowiednia cyrkulację powietrza, wspierajaca gojenie
Idealna pielęgnacja dla zdrowia i bezpieczeństwa uszu

Kolczyki przyniosą więcej radości jeżeli odpowiednio zadbamy o swoje uszy . Niestaranna pielęgnacja po przekłuciu uszu może stac się przyczyną komplikacji. Poniższe porady pomogą uzyskac idealny proces gojenia:

• Umyj ręce dokładnie przed dotknięciem kolczyka lub ucha.
• Oczyść przód i tył ucha przynajmniej dwa razy dziennie nie wyjmując kolczyków i używając płynu lub żelu do pielęgnacji uszu. Następnie obracaj kolczyki o 180 stopni w lewo i 180 stopni w prawo, tj tylko pół obrotu, w ten sposób zapobiegniesz owinięciu się włosów wokół igły kolczyka z tyłu płatka ucha.
• Poza momentem oczyszczania ucho powinno być suche.
• Nie wyjmuj kolczyków oraz nie dotykaj ucha i kolczyków bez potrzeby.
• Nie dociskaj zapinek kolczyka wzdłuż igły zbyt blisko ucha. Zapinki powinny być umieszczone zawsze na końcu kolczyka, tak aby zapewnić odpowiednią cyrkulację powietrza, a co za tym idzie wspomagać proces gojenia. Nasze kolczyki posiadają w tym miejscu wcięcie wskazujące prawidłową pozycję zapinki.
• Nie zdejmuj kolczyków przez minimum 6 tygodni od przekłucia (12 tygodni w przypadku przekłucia chrząstki).
• Po 6 tygodniach (płatki) lub 12 tygodniach (chrząstka) możesz zdjąć pierwsze kolczyki i zamienić je na inne.
• Przez pierwsze 5 miesięcy (płatki) po przekłuciu (12 miesięcy w przypadku chrząstki) staraj się nosić kolczyki lekkie i wykonane z hipoalergicznych materialow, nie noś kolczyków wiszących. Wszystkie kolczyki Caflon idealnie się do tego nadają. Możesz również znaleźć inne, wysokiej jakości kolczyki np. z prawdziwego złota. W przypadku przekłucia obszaru chrząstki polecamy sztangi.
• Zadbaj aby codzienne kosmetyki nie dostały się w miejsce przekłucia ucha. Po umyciu włosów szamponem, ucho powinno zostać dobrze przepłukane czystą wodą, a następnie oczyszczone produktem do pielęgnacji uszu.
• Delikatna opuchlizna lub zaczerwienienie może pojawić się tuż po przekłuciu - jest to normalne i powinno ustąpić w ciągu 48 godzin. Jeśli wystąpi nadmierny ból, opuchlizna lub zaczerwienienie należy natychmiast zasięgnąc porady lekarza.

Postępowanie w przypadku przekłucia chrząstki:
Z uwagi na charakter chrząstki ucha należy zachować szczególną ostroznośc w calym okresie gojenia. Przekłucie w okolicy chrząstki goi się znacznie dłużej niż w płatkach uszu (do 3 miesięcy).
W przypadku chrząstki delikatna opuchlizna i zaczerwienienie również są normalne. Powinno ustąpić w ciągu 48 godzin pod warunkiem, postępowania zgodnie z instrukcjami odnośnie pielęgnacji. Jeśli wystąpi nadmierny ból, opuchlizna lub przesadne zaczerwienienie należy natychmiast zasięgnąc porady lekarza.
W naszym salonie w Southampton przekluwanie uszu wykonują: Agnieszka, Olga i Kinga. Na wszelkie pytania dotyczące zabiegu odpowiemy telefonicznie lub bezporednio w Laser Studio Beauty Center przy Shirley Rd w Southampton. Ceny zabiegów poznać można w zakładce "Cennik". Serdecznie zapraszamy
O bony prosimy pytać Marzenę lub Agnieszkę, które także mogą pomóc i doradzić w doborze zabiegów.