Witamy
O nas
Kosmetyki
© by Laser Studio Beauty Center
Kontakt
Cennik
Laser Studio Centrum Urody Southampton
413 Shirley Road
Southampton
SO15 3JD
tel. 02381 78 05 04
O2: 078 49 240 428
jezyk polski
Redukcja przebarwień IPLEdytuj tekst
Przebarwienia powstają w wyniku zaburzonej produkcji i nierównomiernego rozmieszczania melaniny w skórze. Objawia się to najczęściej w postaci różnej wielkości plam i zaciemnień na twarzy, szyi, dekolcie, rękach nogach i plecach. Plamy te mają różne wysycenie kolorem jednak zmiany zawsze nasilają się pod słońca. Dlatego opalanie się jest stanowczo niewskazane przy objawach zaburzonego wytwarzania melaniny.

IPL jest nowoczesnym sposobem leczenia wybarwień skóry. Światło IPL usuwa piegi, plamy posłoneczne i soczewicowate, plamy potrądzikowe, wątrobowe, oraz przebarwienia w wyniku zażywania leków fotouczulających. Zabiegi IPL zaleca się także w przypadku pojawienia się ostudy a nawet przebarwień powstałych po stanach zapalnych. Energia świetlna kumuluje się w miejscach przebarwień. W wyniku podgrzania, komórki zawierające nadmiar melaniny, ulegają zniszczeniu. Tuż po zabiegu przebarwienie staje się ciemniejsze lecz potem ulega złuszczeniu i zanikowi. Najlepsze wyniki osiągamy po przeprowadzeniu od 2 do 20 zabiegów wykonywanych co 1-6 tygodni.
IPL w przypadku redukcji przebarwień działa objawowo, nie zapobiega hiperpigmentacji i pojawianiu się nowych przebarwień. Po ekspozycji na promienie słoneczne, zmiany nistety mogą się odrodzić lub powstać w innym miejscu. Dlatego też osobom ze skłonnościami do przebarwień zaleca się konsekwentną profilaktykę: używanie kremów bardzo wysokim filtrem (minimum 30 SPF) oraz w miarę możliwości ochronę przed bezpośrednim działaniem słońca.

Aby zabiegi IPL były skuteczne, zaleca się odpowiednie wcześniejsze przygotowanie do nich w domu. Musimy odstawić kremy zawierające: retinol, witaminę C , kwasy owocowe, ponieważ mogą uwrażliwić skórę. W okresie dwóch tygodnii przed pierwszym zabiegiem należy unikać promieniowania UV, ponieważ mocno opalona skóra ma większą absorpcję energii świetlnej, odstawić wszelkie leki i zioła fotouczulające takie jak dziurawiec, nagietek, bratek, skrzyp. Nie powinniśmy również pić soków z beta karotenem. Przed zabiegiem skóra powinna być umyta, bez balsamu, kremu, dezodorantu. Po zabiegu należy bezwzględnie chronić skórę poddaną IPL przed słońcem lub solarium. Zaleca się ochronę ubraniem oraz stosowanie kremów z filtrem minimum 30 SPF przez następne 2 tygodnie. Podobnie jak przed zabiegiem, należy unikać środków fotouczulających.

Wskazania do zabiegu:
- piegi;
- ostuda;
- plamy posłoneczne;
- plamy starcze;
- przebarwienia pozapalne, potrądzikowe.

Przeciwwskazania do zabiegu:
- ciąża;
- choroba nowotworowa;
- używanie leków i kremów fotouczulających;
- używanie kremów z Retinolem
- zażywanie ziół fotouczulających (nagietek, dziurawiec)
- zażywanie preparatów podwyższających poziom melaniny (np. Beta Karoten)
- zabiegi zwiększające wrażliwość skóry
- skóra opalona
- stosowanie samoopalacza
- zmiany chorobowe skóry, stany zapalne, uczulenia, opryszczka, skóra wrażliwa, sucha
- uczulenie na światło
- VI Fototyp skóry
- bielactwo, łuszczyca.

Zabiegi redukcji przebarwien IPL w naszym salonie w Southampton wykonują Marzena i Agnieszka Na wszelkie pytania chętnie odpowiemy telefonicznie lub bezporednio w Laser Studio Beauty Center. Ceny zabiegów poznać można w zakładce "
Cennik". Serdecznie zapraszamy.
redukcja przebarwień 01 Bielenda
Salon Kosmetyczny Laser Studio w Southampton - Shirley pracuje na bazie ekskluzywnych kosmetyków firmy "Bielenda".Profesionalne serie kierowane tylko do salonów urody bezpieczne, nowoczesne skuteczne i zawsze najwyższej jakości.
POLECAMY
POLECAMY
Bony!
Bony rabatowe Bony rabatowe
W naszym salonie dostępne są w cenie £20 bony upoważniające do 20% zniżki na 10 dowolnych zabiegów. Jest to oferta skierowana dla osób często korzystających z usług Laser Studio Beauty Salon i chcących w znacznym stopniu obniżyć ich koszt lub może być miłym prezentem dla bliskich.
Gift Card
Z myślą o naszych klientach wprowadziliśmy do sprzedaży bony upominkowe.
Bony upominkowe
Podaruj relaks, odprężenie i regenerację osobie, której chcesz sprawić prawdziwą przyjemność.
O bony prosimy pytać Marzenę lub Agnieszkę, które także mogą pomóc i doradzić w doborze zabiegów.