Witamy
O nas
Kosmetyki
© by Laser Studio Beauty Center
Kontakt
Cennik
Laser Studio Centrum Urody Southampton
413 Shirley Road
Southampton
SO15 3JD
tel. 02381 78 05 04
O2: 078 49 240 428
jezyk polski
Zamykanie naczynek metodą elektrokoagulacji
Bielenda
Salon Kosmetyczny Laser Studio w Southampton - Shirley pracuje na bazie ekskluzywnych kosmetyków firmy "Bielenda".Profesionalne serie kierowane tylko do salonów urody bezpieczne, nowoczesne skuteczne i zawsze najwyższej jakości.
POLECAMY
POLECAMY
Bony!
Bony rabatowe Bony rabatowe
W naszym salonie dostępne są w cenie £20 bony upoważniające do 20% zniżki na 10 dowolnych zabiegów. Jest to oferta skierowana dla osób często korzystających z usług Laser Studio Beauty Salon i chcących w znacznym stopniu obniżyć ich koszt lub może być miłym prezentem dla bliskich.
Gift Card
Z myślą o naszych klientach wprowadziliśmy do sprzedaży bony upominkowe.
Bony upominkowe
Podaruj relaks, odprężenie i regenerację osobie, której chcesz sprawić prawdziwą przyjemność.
O bony prosimy pytać Marzenę lub Agnieszkę, które także mogą pomóc i doradzić w doborze zabiegów.
Popękane naczynka, a szczególnie te na policzkach czy w okolicy nosa nie wyglądają estetycznie. Na szczęście współczesna kosmetologia oferuje rozmaite metody usuwania tych niechcianych defektów skórnych. Rozszerzone, popękane naczynka krwionośne to przede wszystkim zmora osób z delikatną cerą, skłonną do przesuszania się i podatną na czynniki atmosferyczne,szczególnie zimno i słońce. W naszym salonie w Southampton oferujemy szereg zabiegów zmniejszających, ograniczających lub likwidujących zjawisko popękanych naczynek. W przypadku punktowych, pojedynczych zmian naczynkowych lub średniorozległych uszkodzeń naczynek najlepszą metodą jest elektrokoagulacja – inaczej diatermia chirurgiczna.
Jest to koagulacja tkanek za pomocą prądu wysokiej częstotliwości. Elektrodą w kształcie zbliżonym do igły dotykamy tylko każdego naczynka z osobna (i uruchamiamy przepływ prądu) powodując jego zamknięcie. Elektrokoagulacja jest jedną z najskuteczniejszych metod usuwania naczynek z twarzy i górnej części ciała a czasami z nóg. Po zabiegu skóra jest lekko podrażniona i zaczerwieniona, niekiedy pojawiają się strupki ale czas gojenia jest krótki i trwa do kilku dni.
Zabieg nie wymaga większych przygotowań.Pamiętajmy jednak aby unikac kosmetyków z retinolem i kwasami, depilacji , a także nadmiernego wysiłku, sauny, masażu, słońca, alkoholu i kawy w dniu zabiegu.
Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Ilość zabiegów zależy od gęstości występowania popękanych naczynek. Po prawidłowo wykonanym zabiegu nie powinny występować powikłania. Zabieg jest bezpieczny i prawie bezbolesny.
Skóra naczynkowa wymaga szczególnego traktowania. Nie powinna być wystawiana na działanie słońca czy solarium, oraz gwałtowne zmiany temperatury. Polecamy regularne stosowaniespecialistycznych kremów, które nie dają 100 % efektów, ale opóźniają powstawanie nowych zmian naczynkowych.


Zapraszamy do Laser Studio Beauty Center na zabiegi elektrokoagulacji wykonywane przez Marzenę. Ceny zabiegów oraz czas wykonywania można odnaleźć w zakładce
„Cennik”. Na wszelkie pytania dotyczące zamykania naczynek odpowiemy chętnie w języku polskim przez telefon lub w naszym gabinecie w Southampton – Shirley.

Polecamy też:


SOS NACZYNKA